Для тих хто не готовий читати статтю до кінця, а хоче просто встановити карбюратор “солекс (solex)” на УАЗ, відразу пишу номера жиклерів та марку карбюратора:

Солекс (Solex) 21041-10 із дифузорами 24х26, носики прискорювального насосу виведені в першу камеру (обов’язкова умова для таких налаштувань карбюратору, якщо вивести в різні камери то  автомобіль стає дуже тупим при прискоренні і постійно не вистачає палива)

Інжектор – це механічна система впорскування палива в двигун внутрішнього згорання шляхом його розпилення до тумано-подібного стану. Інжектор використовується в більшості сучасних бензинових двигунах. Під час роботи форсунок, під дією температури та інших факторів, вони зашлаковуються, забиваються, перестають працювати належним чином. Чим гірша якість бензину (багато сірки, свинцю, наявність інших домішок) тим швидше забивається ваш інжектор.

Комутатор – не від’ємний елемент безконтактної системи запалювання автомобіля. Вихід із ладу комутатора може призвести до повної відсутності іскри, або ж переривчастої іскри із перебоями. І в тому, й іншому випадку рухатися на автомобілі із несправним комутатором практично не можливо. Пропоную вашій увазі перелік симптомів та ознак виходу із ладу комутатора на автомобілях

Встановлення коробки перемикання передач (КПП) разом з роздатною коробкою (РК) на автомобілі УАЗ 452 не сама легка справа, так як вага двох блоків в зборі близько 80кг. В принципі дана задача вирішується просто, якщо в наявності 1 або 2 помічника, я ж хочу розповісти як встановити КПП разом з РК самостійно без помічників.

Як зняти КПП разом із РК на автомобілі УАЗ 452” – доволі тривіальна задача – нічого складного, відкручуємо все що заважає, хоча як наперед дізнатися, що буде заважати. Пропоную вам список того, що потрібно відкрутити та зробити по мінімуму на УАЗ 452 щоб зняти КПП разом із РК: