Одна голова добре, а дві ще краще.

Пропоную вашій увазі розділ, написаний опираючись на досвід двох авторів та їх друзів. Тут зібрані пости про ожеледицю, зимове водіння, вилазки на природу на моноприводі, рекомендації по економії палива.

економія бензину

Всім привіт, сьогодні хочу в чергове поговорити про те, як економити бензин на авто доступними методами. Економія бензину на авто доступна кожному із нас, просто потрібно мати правильну стратегію економії.

Аі-92 чи Аі-95

Сьогодні поговоримо про вибір бензину для вашого автомобіля, та спробуємо дати відповідь на вічне питання “який бензин краще 92 чи 95”. Відразу хочу сказати та застерегти автовласників, якщо ваше авто розраховане лише на 95 бензин, то ніякої мови про 92 бензин навіть бути не може. На деяких імпортних авто це застереження написане на лючку бензобака.

Нарешті літо, настав час відпочинку поблизу водойм. Всі мешканці міст штурмують пляжі та місця для дикого відпочинку. Про останні й поговоримо, адже на дикий відпочинок зазвичай вирушають на автомобілі, а тут криється багато підступних пасток, сьогодні поговоримо  про річний пісок, його небезпеку та які шини ідеально підходять для піску.

Добрих  30% людей в нашій країні страждають від алергії на тополиний пух, але ще більше страждає водіїв від цвіту цього дереву, адже мало хто із водіїв представляє наскільки він небезпечний для автомобіля. Пух тополя набивається в радіатор охолоджувальної системи, а та в свою чергу реагує підвищенням робочої температури двигуна.

На дворі вже лютий, зима скоро повільно почне покидати наші краї, настав час поговорити про купівлю зимової шини. Навіщо наприкінці зими зимові шини ?, хм.. доволі цікаве запитання.

Всі, напевно, знають приказку, що санчата потрібно готувати із літа, “ну до літа ще цілих чотири місяці” – скажете ви, не самий адекватний час, щоб купити зимові шини. Справді?, ну я все ж спробую переконати вас, що зараз саме час потурбуватися про новий комплект зимових шин для вашого автомобіля.

Сьогодні південну та центральну Україну засипає рясними опадами у вигляді снігу, на дорогах ожеледиця та замети. Команда “УкрАвтоБлог” дослідила ситуацію і пропонує вашій увазі перелік заходів, котрі допоможуть вам при складних  дорожніх умовах.

Повний привід – це найбільш цікавий тип приводу для зими. З одного боку ми маємо значну перевагу, адже авто може “засісти там, куди інші авто взагалі не доїдуть” 🙂 , а з іншого боку, цей тип приводу може принести безліч сюрпризів на слизькій поверхні, а щоб вийти із складної ситуації потрібно володіти більше ніж базовими навичками водіння взимку. Повний привод вважається найскладнішим у керуванні і далі ми спробуємо розібратись чому.

Задній тип приводу – це перший привід, який почали використовувати на перших автомобілях. Основна перевага заднього приводу – його простота, хоча и ККД нижчий ніж у переднього приводу. Наразі на більшості авто використовується передній привід, так як при конвеєрній збірці значно прості запихати двигун разом з КПП, із диференціалом та із приводами у автомобіль одним цілим, так звана великовузлова збірка.

123