Якщо ви вирішили прикупити б/у автомобіль з Європи, саме час це зробити, адже з 1 січня 2016 року вступає в силу закон, що забороняє реєстрацію автомобілю з екологічним стандартом нижче Євро-5.

Альтернативна назва статті – НЕ ЛЮСТРОВАНІ генерали із ДержАвтоІнспекції повертають собі бізнес на технічному огляді автомобілів.

16 червня 2014 року голова департаменту ДАІ МВС Анатолій Сіренко заявив про намір ініціювання повернення технічного огляду автомобілів. За його словами, новий автомобіль звільняється від техогляду на 3 роки, потім буде техогляд раз у 1-2 роки, а для автомобілів старше 15-20 років технічний огляд повинен проводитись 2 рази на рік. І це все, начебто задля блага всіх Українців, хоча на мою думку, задля блага генералів, що тримають або кришують СТО.

Пропоную вашій увазі нові знаки дорожнього руху 2013, а також всі інші знаки дійсні до цього часу. При клікові на знак – вони збільшуються.

Мабуть, всі звикли, що правила дорожнього руху змінюються кожен рік без явних підстав на це. Ось і на 2014 рік Міністерство Внутрішніх Справ готує подарунок для водіїв. Із основних положень цих змін: зменшення швидкості до 50 км/год в населеному пункті та використання гуми по сезону.

Пропонуємо вашій увазі таблицю штрафів за порушення правил дорожнього руху виписані з Конституції України про Адміністративні правопорушення, котрі діють станом на 04.07.2013. В цій таблиці представлені штрафи ДАІ, районних чи міських суддів.

Адміністрація “УкрАвтоБлог” виступає за тверезий рух і жодним чином не пропагує керування автомобілем у нетверезому стані. Всі приведені матеріали нижче – це багаторічний досвід водіїв спілкування із працівниками ДАІ. Як ви зрозуміли із заголовку мова буде іти про алкоголь у крові водія, згідно закону України котрий не може перевищувати 0.2 проміле. Якби в нашій країні все було по закону …, але на жаль все навіть дуже навпаки.

Ось і настав той день, від сьогодні всі водії за межами населених пунктів повинні увімкнути ближнє світло фар, або ж денні ходові вогні, – вступили в силу нові ПДД 2013. В правилах доволі багато змін, всі вони направлені як би на підвищення безпеки на дорозі, хоча на мій погляд і старих правил вистачало з головою, а нові ПДД внесуть лише плутанину. Хоча, якщо ми прямуємо у Європу то і повинні свої закони та правила підводити до європейських.

Наші законотворці не перестають нас дивувати, знову подарунок: обов’язкова заміна радянських водійських посвідчень. Із 6 грудня 2012 року вступив в силу закон про “Єдиний державний реєстр документів” згідно якого, всі водії котрі володіють посвідченнями водія радянського зразку повинні замінити його до 1 січня 2014 року.

12