Продовжую серію постів про крутний момент двигуна, котрий так хвилює читачів мережі інтернет. Зокрема, поговоримо про використання крутного моменту, його пік на кривій крутного моменту та “навіщо потрібний крутний момент”.

вживані автомобілі

Із загостренням кризи та ростом інфляції все більше Українців задумується над купівлею б/у автомобіля, так званого автомобіля з пробігом, замість нового авто. В статті спробуємо дослідити всі за та проти такої покупки.

крутний момент двигуна

В мережі інтернет суперечки щодо крутного моменту двигуна та потужності тривають не один рік і виник цей конфлікт ще задовго до виникнення інтернету.

Із моменту винайдення двигуна внутрішнього згорання, люди почали вимірювати його характеристики і пробувати покращити їх. При чому, покращення характеристик двигуна, не завжди відбувалось шляхом модернізації його системи, інколи хитрі маркетологи покращували характеристики шляхом підміни понять, або методу їх вимірювання. Так, наприклад, американські маркетологи підвищили потужність двигуна

Сонячні промінчики розтоплюють кригу на подвір’ї, автошляхи чисті від снігу та ожеледиці, весело цвірінькають пташечки – скоро весна …

Весна для водія – це на сам перед час для зміни літньої резини на авто, можливість змінити стиль водіння (із обережного зимового на більш розковане), час для пікніків на природі і таке інше. Сьогодні поговоримо про характеристики літньої гуми

Сьогодні нашому блогові виповнилось 2 роки, команда “УкрАвтоБлог” вітає вас із цим святом. Хотілося б підсумувати життя нашого пілотного проекту на українській мові.

Як і передбачалося, Україномовний інтернет доволі сильно поступається кількістю відвідувачів Російськомовному

Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, всі купують подарунки рідним та близьким і доволі часто ми не знаємо навіть в якому напрямку дивитись. Хоча, якщо вибираємо подарунок для автовласника чи водія, відразу на думку спадає подарувати йому щось до автомобіля.

Вітаємо всіх водіїв із наступаючим Новим Роком “синього коня”. Нехай ваш “залізний кін” має завжди гарний вигляд, добрий настрій та робочий стан. І дай Бог, щоб вашим “залізним конем” ніколи не керував “синій вершник”, а інші “сині вершники та сині погоничі” ніколи не траплялись у вас на шляху.

Ось і настав той день, від сьогодні всі водії за межами населених пунктів повинні увімкнути ближнє світло фар, або ж денні ходові вогні, – вступили в силу нові ПДД 2013. В правилах доволі багато змін, всі вони направлені як би на підвищення безпеки на дорозі, хоча на мій погляд і старих правил вистачало з головою, а нові ПДД внесуть лише плутанину. Хоча, якщо ми прямуємо у Європу то і повинні свої закони та правила підводити до європейських.

123