Шина, гума, резина – наразі не від’ємна частина будь-якого автомобіля, хоча так було не завжди. Перша шина була запатентована 10 червня 1846 р англійцем Робертом Уільямом Томсоном. Суть винаходу полягала у застосуванні еластичних поверхонь навколо ободів коліс. Звісно, щоб стати справжньою сучасною шиною повинно були пройти багато часу. На сьогоднішній день існує така маса різновидів шин, що навіть перелічити складно: літня гума, всесезонна шина, зимова гума, шина із направленим та ненаправленим протектором, асиметрична та симетрична, для асфальтних доріг та для бездоріжжя, спортивні шини, гума для драг рейсінгу, з низьким та високим профілем … У нас на сайті можна знайти детальний опис зимової гуми:

Цей розділ повністю присвячений гумі, шині, резині.

Йдучи за покупкою зимових шин на ринок чи магазин потрібно визначитися із типом шин (шиповані чи фрикційні) до того моменту? як підійшли до продавця, інакше вам “впарять” те що потрібно продати 🙂 Потрібно чітко розуміти де найчастіше ви будете їздити.

Продовження статті про “Зимові шини з шипом чи без шипа”

арктичні зимові шини

Підійдіть до продавця зимових шин на ринку, напередодні зимового сезону, і він обов’язково видасть себе за експерта із підбору шин. При чому хвалити буде той товар, якого у нього із надлишком :-). Сьогодні поговоримо про вибір арктичних зимових шин, про переваги та недоліки шипованої та фрикційної шини, розвіємо декілька міфів про зимову резину та спробуємо визначити перелік топових брендів із кожної категорії зимових арктичних шин.

Відгуки про Nokian Hakkapeliitta 7 після одного сезону експлуатації взимку. Плюси та мінуси Nokian Hakkapeliitta 7, коротенький тест та відео. На ведучих передніх колесах новий Nokian Hakkapeliitta 7 із заводським шипом на задніх BFGoodrich g-force stud із заводським шипом (другий сезон в експлуатації).

Нарешті літо, настав час відпочинку поблизу водойм. Всі мешканці міст штурмують пляжі та місця для дикого відпочинку. Про останні й поговоримо, адже на дикий відпочинок зазвичай вирушають на автомобілі, а тут криється багато підступних пасток, сьогодні поговоримо  про річний пісок, його небезпеку та які шини ідеально підходять для піску.

Повільно, але впевнено зносився протектор до мінімальної відмітки на моїй літній резині Dunlop Sport 200, настав час обирати нову літню шину, але спочатку декілька слів про Dunlop SP Sport 200.

Сонячні промінчики розтоплюють кригу на подвір’ї, автошляхи чисті від снігу та ожеледиці, весело цвірінькають пташечки – скоро весна …

Весна для водія – це на сам перед час для зміни літньої резини на авто, можливість змінити стиль водіння (із обережного зимового на більш розковане), час для пікніків на природі і таке інше. Сьогодні поговоримо про характеристики літньої гуми

На дворі вже лютий, зима скоро повільно почне покидати наші краї, настав час поговорити про купівлю зимової шини. Навіщо наприкінці зими зимові шини ?, хм.. доволі цікаве запитання.

Всі, напевно, знають приказку, що санчата потрібно готувати із літа, “ну до літа ще цілих чотири місяці” – скажете ви, не самий адекватний час, щоб купити зимові шини. Справді?, ну я все ж спробую переконати вас, що зараз саме час потурбуватися про новий комплект зимових шин для вашого автомобіля.

123