Про сайт

www.ukr-autoblog.net – автоблог на українській мові. Як зрозуміло із назви, основна тематика – автомобілі та їх власники. Команда “УкрАвтоБлог” буде докладати максимальних зусиль для того, щоб вам, дорогі читачі, було завжди цікаво з нами і ви поверталися до нас знову і знову.

В нашій молодій команді немає продвинутих блогерів та шеф редакторів. Всі пости не проходять цензурної обробки, тому не рекомендуються для перегляду особам до 18 років, а також особам із вразливою до мату психікою. На даний час команда нараховує трьох авторів чоловічої статі, імена котрих приховані за чудовими псевдонімами: admin1, admin2, admin3. Наповнення блогу відбувається у вільний від роботи час, тому не варто перейматися, якщо на протязі кількох тижнів на головній сторінці будуть висіти одні і ті ж пости 🙂 .

У нас можна прочитати про зимові шини та їх ламелі, зимова резина: класифікація, призначення, таблиця штрафів Україна станом на 04.07.2013, положення про медогляд водіїв від 22.02.2013, акумуляторна батарея автомобіля.

Бажаємо вам всіх благ!