Міфи про зимові арктичні шини ч.2

Продовження статті про “Зимові шини з шипом чи без шипа”

Міф перший: зимові шини на ламелях кращі за шиповки

Спростувати цей міф дуже легко:

Ламелі – це глибокі прорізи в протекторі шини, котрі чіпляються за всі нерівності дорожнього полотна для збільшення тягового зусилля.

Усі сучасні арктичні зимові шини шиповані та без шипа (фрикційні) мають ламелі. Навіть більше, практично всі сучасні шини: зимові, літні, всесезонні, для бездоріжжя – мають ламелі (тонкі прорізи в протекторі), а тому говорити, що ламелі краще шипованих шин, як мінімум безглуздо.

Галерея шин із ламелями

Зазвичай під назвою “шини на ламелях” мають на увазі зимові шини без шипа (на рос. мові нешипуемые) вони ж фрикційні. Не варто плутати із шинами під шип.

 

Міф другий: шиповані шини гірші на льоду, тому що шип не може проколоти лід

Давним давно, коли на весь союз були зимові шини “сніжинка”, яку шипували власноруч аби як, саме так і було. На сьогодні, практично всі виробники зимових шин створюють шипи різної форми, з гострими кутами, котрі здатні проколоти будь-яку поверхню і навіть асфальт. Не даремно, шиповану шину забороняють у багатьох Європейських країнах, де використання такої шини не обґрунтоване. Також, зверніть увагу, що всі автомобілі із зимовою шипованою резиною потрібно позначати буквою “Ш”, щоб водій позаду тримав більшу дистанцію.

Таблиця найкращих результатів для шипованих шин та фрикційних у гальмуванні зі швидкості 25 км/год на льодяній дорозі за 2011 рік:

Температура навколишнього середовища Гальмівний шлях лідер серед шипів у 2011р. (Nokian Hakkapeliitta 7) Гальмівний шлях лідер серед фрикційних шин у 2011р. (Nokian Hakkapeliitta R)
+5°С 9.1 м 20.2 м
0°С 8.6 м 17.5 м
-15°С 9.7 м 12.6 м
-25°С 13.2 м 13.1 м

 

Міф третій: шип швидко випадає і потім шину можна лише викинути

Шипи дійсно мають властивість випадати, але все залежить від умов експлуатації. При швидкісних режимах до 90 – 100 км/год якісні зимові шини із заводським шипом виходжують по 10 – 20 тис. км взагалі без втрат шипів, а бо ж із мінімальними втратами до 5 – 10 відсотків. Якщо ж шину нещадно експлуатувати, буксувати на асфальті, їздити на швидкостях понад 100 км/год, то така шина буде втрачати шип набагато швидше.

Сучасні шини використовують двох фланцевий шип, котрий надійно зафіксований. Також, Continental використовує технологію вклеєного шипа, котрий тримається дуже довго. До слова сказано, саме вклеєні шипи використовуються в спортивних зимових перегонах.

 

Міф четвертий: навіщо мені зимова шина мені і на всесезонній добре

На жаль, багато Українців використовують у якості зимової шини – всесезонні. Такі шини коштують дешевше за зимові шини, однак по своїм характеристикам не забезпечують безпеки руху. Зазвичай такі водії нещадно місять сніг на узбіччях, буксують на найменших підйомах і створюють аварійні ситуації.

Таким водіям хочу дати пораду – навіть сама дешева зимова фрикційна шина веде себе краще, за всесезонну і коштує практично однаково, максимум 30 – 60 грн. різниця. Надавайте перевагу саме зимовим шинам, адже вони створені спеціально для руху у складних зимових умовах.

Як аргумент: “ліпше придбати якісні зимові шини, а ніж чужий автомобіль”.

Щасти вам на дорозі!

21.01.2015